Monthly Archives: Aralık 2015

17Ara/15

Parça eşya taşıma

Kurumsal hizmetimiz ofis taşıma olarak sınıflandırıyoruz konumuzda uzmanız ofis

salon

salon takimi parça nakliyat

ürünleri dağıtım ve reklam ürünleri stant dağıtımı haftalık yapılmakta takibindeki günlerde Parça nakliyat toplama hizmeti vermekteyiz. Ümraniye ofis taşıma evrak depolama ve dergi broşür dağıtımı sorunsuz ve itinalı sunmaktayız ilçeler arası km mesafesi hesaplanarak uygun fiyatlar ile hizmetlerimize devam ederek önce memnuniyet sloganı ile hizmet vermekteyiz. Bireysel hizmetlerimiz Parça eşya taşıma bu hizmet ev eşyanız bekar ve çeyiz eşyaları için geçerli hizmetdir. parça eşya açılımında sadece salon takımı veya evinizin toplu veya tek beyaz eşyaları gibi sınıflandırabiliriz. Çoğu zaman aciliyeti olmayan değişim amaçlı taşımacılık işlemleri olarak sektörde sınıflandırılır. Ümraniye parça eşya taşıma uygun araç bulundurarak şehir içi saat yasağı olmayan kamyonetler ile saatlik teslimat yapmaktayız. Araçlarımız senelik kasa bakımı ve dezenfekte yapılarak hijyenik araçlarımızla Ümraniye parça eşya taşıma hizmet veriyoruz. Mobilya ustalarımızca ev içerisinde tadilat veya yer oda değişimi için de-montaj ve montaj işlemimiz vardır.

17Ara/15

Ümraniye nakliyeciler

koltuk

ümraniye nakliye

İstanbul ilçelerine eşyalarınızın sevki konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Ümraniye nakliye araçlarımız navigasyon cihazları standart bulunmaktadır. Adres teslimatlarında sevk irsaliyesi ile müşteriye teslim ve evrak işlemleri takibi sonucu nakliyeci olarak görevimiz sonucu siz müşterilerimize sorunsuz hizmet sağlamaktayız. Her eşya için uygun araçları modeli bulundurmaktayız modellerimiz 14 m³ 17 m³ 25 m³ olarak sınıflandırılmıştır. İstanbul merkez ilçesi ümraniye de bulunan  araç garajımız istanbul un her yerine şehir içi saat yasağı bulunmayan araçlarımız ile saatlik araç gönderimi kapasitesine sahibiz. iletişim-logoPersonelimiz nakliyesi gerçekleşecek eşyalarınızı A noktasından B noktasına kadar yanınızda işçiliğinin sorumluluğunu bilerek sorun yaşamanızı minimum seviyeye inmesi gerektiğini bilerek evden eve nakliyat iş takibini sorunsuz sağlamaktadır. Sektörde referans büyük bir kazanç olduğunu bilerek önce memnuniyet sonrası maddi olarak görüyoruz müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ediyoruz. İstanbul evden eve nakliyeciler olarak sorumluluğumuzun bilincinde öncü kuruluşlarda yerimizi almayı hedefleyerek nakliyeci işlemlerinizde yanınızdayız.

17Ara/15

Ümraniye evden eve nakliyat

tv

ümraniye evden eve nakliye

İstanbul anadolu yakası hizmet verdiğimiz ümraniye bölgesine ümraniye evden eve nakliyat firmaları hizmetlerimiz sorunsuz katti müşteri memnuniyeti olmuştur. Uzman personel ve araç filomuz her türlü ev eşyası için özel dizayn edilmiş mobilya ve paketleme olarak bütün takım ve malzemeler mevcuttur. Modüler mobilyanızın arızası ve ya eksik parçası olduğu zaman ki süreçte yenileme işlemi uyguluyoruz. Gerek duyulan parça eşya taşıma işleminiz olduğu zaman firmamızı referans verebilirsiniz. Müşteri taleplerine öncelikli taban fiyatlarımızı beyan ederek ekspertiz gönderimi yapmaktayız sorunsuz işlem için ‘Görmek Başka, Bakmak Başka‘ sloganımız ile sorunsuz hizmet almanızı sağlıyoruz. Paketleme özel imalatlı ürünler kullanmaktayız uygun yani ucuz fiyatlara ümraniye eşya depolama hizmetleri almanız sakıncalı olarak görüyoruz. Nedenleri.? malzeme yetersizliği, personel yetersizliği ve uygun araç olmaması bunlar sorun yaşayacağınız konulardır.